Leading OEM Manufacturer of novastar vx4s led video processor, hd vp210 video processor, huidu hd vp410 video processor, huidu vp820 video processor, novastar vx1 processor and novastar vx600 from Noida.
₹ 57500 / Piece Get Latest Price
| Resolution | 4K |
| Connectivity Type | HDMI |
| Brand | Novastar |
| Weight | 5 Kg |
| Color | Black |
| Mounting Type | Table Top Mounted |
| Mode of operation | Button Control |
| Frequency | 50 Hz |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 10000 / Piece Get Latest Price
| Resolution | 4K |
| Connectivity Type | HDMI |
| Brand | Huidu |
| Weight | 2 Kg |
| Color | Black |
| Mounting Type | Table Top Mounted |
| Mode of operation | Button Control |
| Frequency | 50 Hz |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 17500 / Piece Get Latest Price
| Resolution | 4K |
| Connectivity Type | HDMI |
| Brand | Huidu |
| Weight | 2.5 Kg |
| Color | Black |
| Mounting Type | Table Top Mounted |
| Mode of operation | Button Control |
| Frequency | 50 Hz |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 49000 / Piece Get Latest Price
| Resolution | 4K |
| Connectivity Type | HDMI |
| Brand | Huidu |
| Weight | 2 Kg |
| Mounting Type | Table Top Mounted |
| Mode of operation | Remote Control |
| Frequency | 50 Hz |
₹ 15500 / Piece Get Latest Price
| Resolution | 1920 x 1200 |
| Connectivity Type | HDMI |
| Brand | Novastar |
| Weight | 5 Kg |
| Color | Blue |
| Mounting Type | Table Top Mounted |
| Mode of operation | Button Control |
| Frequency | 60 Hz |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 80500 / Piece Get Latest Price
| Resolution | 4K |
| Connectivity Type | HDMI |
| Brand | Novastar |
| Weight | 5 Kg |
| Color | Black |
| Mounting Type | Table Top Mounted |
| Mode of operation | Button Control |
| Frequency | 50 Hz |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1 Piece
Lokesh Chikara (Business Development Manager)
SSPS Global Pvt. Ltd.
A-75, Sector-63
Noida - 201301, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh, India