Pioneers in the industry, we offer led receiving card from India.
₹ 1500 / Piece Get Latest Price
| Input Phase | No Phase |
| Output voltage | 180V DC |
| Input Voltage | 240V AC |
| Output Current | 20A |
| Control Signal | Digital |
| Brand | NOVASTAR |
| Warranty | 1 Year |
₹ 1500 / Piece Get Latest Price
| Input Phase | No phase |
| Control Signal | Digital |
| Brand | HUIDU |
| Warranty | 1 Year |
Minimum order quantity: 30 Piece
Lokesh Chikara (Business Development Manager)
SSPS Global Pvt. Ltd.
A-75, Sector-63
Noida - 201301, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh, India