OEM Manufacturer of a wide range of products which include p2.5 indoor led module ssps global, p4 outdoor led module, p5 outdoor led module and p10 mono led module.
₹ 1350 / sq ft Get Latest Price
| Pixel Pitch | 2.5 mm |
| Panel Dimension | 320 x 160 |
| operating Humidity | 40 Degrees |
| Viewing Distance | 160 Degree |
Minimum order quantity: 100 sq ft
₹ 1300 / Piece Get Latest Price
| Pixel Pitch | 4 mm |
| Color | Full |
| Type | Outdoor Type |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Qiangli |
| Waterproof | Yes |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 1050 / Piece Get Latest Price
| Pixel Pitch | 5 MM |
| Color | Full |
| Type | Outdoor Type |
| Shape | Rectangle |
| Waterproof | Yes |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 400 / Piece Get Latest Price
| Pixel Pitch | 10 mm |
| Brightness | 5000 NITS |
| Best Viewing Distance | 140-160 Degrees |
| Module Resolution | 32 x 16 |
| Shape | Rectangle |
| Operating Temperature | 50 Degrees |
| Color | Red |
Minimum order quantity: 100 Piece
Lokesh Chikara (Business Development Manager)
SSPS Global Pvt. Ltd.
A-75, Sector-63
Noida - 201301, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh, India